Rozloučení

23. března 2013 v 13:22 | Cemetery a Makisek |  My chemical romance
Ahoj všichni,
víme, že jsme se dlouho neozvaly a na náš blog už téměř nikdo nechodí. Nicméně jsme se vzhledem k okolnostem rozhodly, že napíšeme poslední článek a tím celou tuto záležitost s blogem oficiálně uzavřeme.

Jak jste se asi všichni na www.mychemicalromance.com dozvěděli, MCR oznámili oficiální konec kapely. Upřímně řečeno, co se nás dvou týče, náž zájem o kapelu v posledních měsících ochladl. Můžeme to svádět na povinnosti ve škole atd., ale pravdou je, že člověk (obzvášť ten mladý) podléhá různým vlivům a neposlouchá jen jednu kapelu. Přesto u nás v našich srdcích měli MCR svoje stálé místo. Díky nim a tomuto blogu jsme se seznámily se skvělými lidmi, kteří se stali se našimi kamarády. A když se na to dívám zpětně, byla to krásná bezstarostná kapitola našich životů.

Ač se teď momentálně cítím, jako by nás opustil někdo, koho jsem znala, pravidelně potkávala a byl mi něčím blízký, můžu se na věc dívat i jinak. Všichni můžeme. Můžeme se těšit na další, třeba sólové projekty členů, ale i na budoucí, i ještě nevzniklé, hudební vlivy, projekty a skupiny.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem našim bývalým čtenářům za trpělivost a podporu a všem bývalým členům MY CHEMICAL ROMANCE za skvělou hudbu, kterou skládali, úžasné a originální videoklipy, které vytvářeli a vůbec všechno, čím nás jakýmkoli způsobem ovlivnili či obohatili. A za náš blog bych všem popřála hodně štěstí a energie do životních kapitol, které nás teprve čekají.

Cemetery a Makisek se loučí s vámi, s MCR a s blogem mikey-way.blog.cz. A abych se rozloučila stylově slovy písně, která mi dnes otevřela den...

... NEVER LET THEM TAKE THE LIGHT BEHIND YOUR EYES...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cemetery385 Cemetery385 | Web | 23. března 2013 v 13:27 | Reagovat

A zas mě to dojalo k slzám. Děkuju za hezkej článek, líp bych to nenapsala. :)

2 :) :) | 29. března 2013 v 10:55 | Reagovat

To byly časy.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama